Sukcesy naszych uczniów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych

laureaci2022
Czcionka:
A- A A+
Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.
James Madison
 
 
      
      Z wielką radością informujemy, że po wielu tygodniach ciężkiej i wytężonej pracy kilkoro naszych uczniów znalazło się w gronie laureatów bądź finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Są one jednymi z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą obecnie startować uczniowie szkół podstawowych z naszego województwa. Udział w nich wymaga ogromnego wysiłku, zaangażowania i wielu miesięcy pracy dzieci i nauczycieli.
W tym roku szkolnym możemy się pochwalić dwoma tytułami laureata oraz pięcioma tytułami finalisty. Jest to, jak donosi portal Nowiny24 Krosno, najlepszy wynika w Krośnie oraz drugi w powiecie krośnieńskim.
Z ogromną radością i dumą składamy gratulacje na ręce naszych uczniów. A są to:
  • Bartosz Słyś – laureat Konkursu Przedmiotowego z Język Polskiego oraz finalista Konkursu Przedmiotowego z Chemii (dodajmy jeszcze, iż Bartek jest również laureatem ubiegłorocznego Konkursu Przedmiotowego z Historii)
  • Sebastian Pikul laureat Konkursu Przedmiotowego z Biologii,
  • Magdalena Habrat finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego,
  • Szymon Rymar – finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego,
  • Maria Guzik  finalistka Konkursu Przedmiotowego z Biologii,
  • Aleksandra Kustra finalistka Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
 
Wyjątkowe sukcesy uczniów utwierdziły nas w przekonaniu, że warto rozwijać zainteresowania i uzdolnienia naszych wychowanków. Składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania na ręce pedagogów, którzy nie szczędzili sił i czasu na przygotowanie dzieci do konkursów i są współtwórcami ich sukcesu: Pani dyrektor Marcie Habrat, Pani Jolancie Teśniarz, Pani Cecylii Kafel oraz Pani Joannie Sowińskiej.
Gratulujemy również szczęśliwym Rodzicom. Niech sukcesy Waszych Pociechy będą dla Was powodem do radości i dumy.
<< Poprzedni wpis Następny wpis >>