Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Czcionka:
A- A A+
Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Opiekunowie oraz Uczniowie!
 
      W związku ze zbliżającym się 1 września 2022 roku podajemy harmonogram uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023:
  • godzina 8.00 – dla zainteresowanych msza święta w kościele parafialnym pw. Św. Wojciecha i MB Częstochowskiej;
  • godzina 9.00 – inauguracja roku szkolnego na sali gimnastycznej dla klas I-VIII;
  • ok. godz. 9.30 – spotkanie klas II-VIII z wychowawcami w salach;
  • pierwszoklasiści pozostają na sali gimnastycznej, skąd po krótkim spotkaniu z wychowawcami wraz z nimi udają się do swoich klas
 
W dniu uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego szkoła zapewnia opiekę świetlicową w godzinach 7.00-15.00 tylko tym uczniom, którzy tego koniecznie potrzebują.
 
Drodzy Uczniowie
      Już wkrótce zabrzmi pierwszy dzwonek, a szkołę nareszcie wypełni gwar. Przed nami nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe nadzieje, oczekiwania, plany. Wierzymy, że wykorzystacie w pełni czas spędzony w szkole na zgłębianie nowych wiadomości, rozwijanie swoich umiejętności i kształtowanie charakteru. Pamiętajcie, że wiedza i kompetencje, które tu zdobędziecie, będą owocować w przyszłości.
Szkoła to nie tylko nauka, klasówki i pytanie. To wielka przygoda pozwalająca zrozumieć świat i siebie samych. Mamy nadzieję, że ten rozpoczynający się wkrótce nowy rok szkolny przyniesie cenne doświadczenia, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.
Szczególne życzenia i mnóstwo dobrych myśli kierujemy do naszych pierwszoklasistów, których powitamy niebawem w murach Ósemki! Powodzenia!
 
Wszystkim Państwu Rodzicom i Opiekunom życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu dzieci i młodzieży oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.
 
 
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne
Miejskiego Zespołu Szkół nr 8 w Krośnie
<< Poprzedni wpis Następny wpis >>