Tablica pamiątkowa

Grupa czternastu ósmoklasistów stoi przez oszkloną ścianą. Nad nimi znajduje się biały, betonowy daszek.
Czcionka:
A- A A+
      W ostatnim czasie w naszej szkole miało miejsce kilka, można nawet powiedzieć historycznych zdarzeń. Dotyczyły one przeniesienia jednej z najstarszych szkolnych tablic pamiątkowych. Wszyscy, którzy byli i są związani z naszą szkołą pamiętają ją, gdy wisiała na pierwszym piętrze, na przeciwko sali 14, obecnie zajmowanej przez „Zerówkę”. Absolwenci pamiętają to pomieszczenie, gdy znajdowała się tam biblioteka szkolna, a jeszcze starsi absolwenci w klasie tej uczyli się fizyki i chemii. Tak zacna pamiątka znalazła się obecnie w bardziej eksponowanym miejscu. Została zamontowana na ścianie pomiędzy sekretariatem, a gabinetem Pani Dyrektor na parterze budynku. Zmiana została wymuszona faktem powstania w poprzednim miejscu sali terapeutycznej. W ekspozycji nowego miejsca tablicy pomogła nam krośnieńska firma Max-Stone, która podarowała nam kamień elewacyjny, którego jest producentem. Dziękujemy.
 

 
<< Poprzedni wpis Następny wpis >>