Sukces razy cztery

swietlicowa8
Czcionka:
A- A A+
„Sukces zwykle przychodzi dla tych,
którzy są zbyt zajęci, aby go szukać”.
Henry David Thoreau
 
 
 
      Miło nam poinformować o kolejnym spektakularnym sukcesie naszych uczniów, którzy znaleźli się w gronie laureatów bądź finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Konkursy te są jednymi z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, zaś udział w nich wymaga ogromnego wysiłku, zaangażowania i wielu miesięcy pracy dzieci i nauczycieli.
Z ogromną radością i dumą składamy gratulacje na ręce naszych uczniów. A są to:
Maria Guzik – uczennica klasy VIII c
laureatka Konkursu Przedmiotowego z Biologii,
 
Paweł Domagalski – uczeń klasy VIII b
laureat Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego,
Anna Fornal – uczennica klasy VIII c
finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego,
Szymon Koźba – uczeń klasy VIII c
finalista Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
      Osiągnięcia uczniów utwierdziły nas w przekonaniu, że warto rozwijać zainteresowania i uzdolnienia naszych wychowanków. Składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania na ręce pedagogów, którzy nie szczędzili sił i czasu na przygotowanie dzieci do konkursów i są współtwórcami ich sukcesu. Gratulujemy również szczęśliwym Rodzicom. Niech sukcesy Waszych Pociechy będą dla Was powodem do radości i dumy.
<< Poprzedni wpis Następny wpis >>