Wzorowi uczniowie

wzorowy
Czcionka:
A- A A+
Wzorowi i bardzo dobrzy uczniowie
pod względem nauki i zachowania
ze średnią ocen 4,75 i wyższą
po II półroczu r. szk. 2022/23
Gratulujemy

Klasa 1a

  • Bodkowska Maja,
  • Karp Magdalena,
  • Kutyński Filip,
  • Orzechowska Zofia,
  • Prus Ignacy,
  • Ptak Aleksandra,
  • Rzeźnik Aleksandra.

Klasa 1b

  • Dębiec Milena,
  • Drzymała Oliwia,
  • Czubik Piotr,
  • Kubal Ernest,
  • Sajdak Szymon,
  • Wesecka Paulina.

Klasa 1c

  • Kozicka Hanna,
  • Słaby Lena,
  • Szelc Alicja,
  • Winiarski Florian.

Klasa 2a

  • Barczyk Łucja,
  • Chajec Julia,
  • Czech Nadia,
  • Giżka Jagoda,
  • Janas Aleksandra,
  • Kasprzyk Maja,
  • Lorenc Lena,
  • Patla Olga,
  • Weron Jakub.

Klasa 2b

  • Biały Oliwia,
  • Krzanowska Iga,
  • Panocha Fabian,
  • Pelc Zofia,
  • Sikora Nina,
  • Staroń Sara.

Klasa 3a

  • Boratyn Emilia,
  • Glazar Kaja,
  • Haznar Lena,
  • Juszczęć Wiktoria,
  • Machnik Julian,
  • Szelc Joanna,
  • Urba Kacper,
  • Wesecka Blanka.

Klasa 3b

  • Cebula Lena,
  • Chrobak Zofia,
  • Jarząb Maja,
  • Kolanko Anna,
  • Kuźnar Jan, 
  • Okarmus Franciszek,
  • Orell Magdalena,
  • Tasz Anna,
  • Weron Weronika,
  • Wiatr-Tokarska Julia.

Klasa 4a

  • Bacher Hanna,
  • Bronka Filip,
  • Bronka Maksymilian,
  • Domoń Izabela,
  • Gonet Milena,
  • Gradowicz Michał,
  • Hajek Hanna,
  • Jastrząb Milena,
  • Jaworska Lena,
  • Lepucka Kinga,
  • Majka Hanna,
  • Niemczyk Szymon,
  • Osuch Karol,
  • Rachwał Lena,
  • Sieniawski Michał,
  • Sowa Aleksandra,
  • Stec Emilia,
  • Suwaj Natalia,
  • Zych Szymon.

Klasa 4b

  • Fornal Antoni,
  • Jakubowicz Alicja,
  • Krawiec Oliwia,
  • Mierzyńska Dominika,
  • Rachwał Oliwia,
  • Tomkiewicz Lena,
  • Wywiórska Urszula.

Klasa 4c

  • Bobusia Natalia,
  • Bobusia Tymon,
  • Dołęgowska Kornelia,
  • Glazar Anna,
  • Kiresztura Pola,
  • Klatka Olaf,
  • Kosiek Adam,
  • Najbar Ignacy,
  • Sikora Filip,
  • Szlachetka Milena,
  • Uliasz Paulina,
  • Urbanek Szymon.

Klasa 5a

  • Czekaj Natalia,
  • Domagalska Malwina,
  • Dubiel Małgorzata,
  • Galas Amelia,
  • Leczek Lena,
  • Łątka Milena,
  • Pyznarski Olaf,
  • Sobutka Alicja,
  • Szatkowski Patryk,
  • Szuba Mateusz,
  • Tasz Emilia,
  • Trznadel Wiktoria,
  • Zajdel Ignacy.

Klasa 5b

  • Bik Adam,
  • Furtek Oliwia,
  • Jamka Maja,
  • Kaczor Zuzanna,
  • Ochotnicka Emilia,
  • Paczosa Franciszek,
  • Prugar Antonina,
  • Salej Julia,
  • Smorońska Lena,
  • Trznadel Filip,
  • Wojnar Aniela,
  • Zioła Hanna.

Klasa 6a

  • Gonet Błażej,
  • Guzik Daria,
  • Kandefer Patryk,
  • Olszewska Nikola,
  • Sołyga Krzysztof,
  • Tomaszewska Jadwiga,
  • Wajda Vanessa,
  • Żygłowicz Maja.

Klasa 6b

  • Barczyk Amelia,
  • Bobusia Iwona,
  • Filipek Mikołaj,
  • Gonet Eryk,
  • Guzik Bartosz,
  • Kranc Filip,
  • Rusinek Maja,
  • Stelmach Zoriana,
  • Szmyd Nadia,
  • Szyndlar Jan,
  • Winter Marcel,
  • Wydra Amelia.

Klasa 7a

  • Bałon Julia,
  • Gradus Franciszek,
  • Lewczak Ada,
  • Marosz Zofia,
  • Mola Kaja,
  • Siedlecka Aleksandra,
  • Sieniawska Alicja,
  • Stelmach Blanka,
  • Szwed Mikołaj.

Klasa 8a

  • Kopcio Sebastian,
  • Paszkowski Kajetan,
  • Patla Miłosz,
  • Peszke Jagoda,
  • Tokarz Maja,
  • Węgrzyński Mikołaj,
  • Zajdel Julia.

Klasa 8b

  • Brocławik Martyn,
  • Domagalski Paweł,
  • Kuźnar Hanna,
  • Liput Martyna,
  • Makoś Miłosz,
  • Nowak Adam,
  • Paczosa Szymon,
  • Pelc Joachim,
  • Rymar Wiktor,
  • Staroń Jagoda,
  • Uliasz Patryk,
  • Wanik Igor.

Klasa 8c

  • Bajcar Maja,
  • Brynecka Karina,
  • Fornal Anna,
  • Guzik Maria,
  • Habrat Michał,
  • Kolanko Konrad,
  • Koźba Szymon,
  • Murdzia Julia,
  • Płaza Maks,
  • Smorońska Maja
<< Poprzedni wpis Następny wpis >>