Pożegnanie klas ósmych

Dzieci odświętnie ubrane, dziewczynki w różowych spódniczkach i białych bluzkach w opaskach na głowie, chłopcy w ciemnych spodniach i białych koszulach z różowymi kokardami pod szyją. Trzymają na ozdobnym patyczku kolorowe kwiatki – laurki. Pomiędzy dziećmi na środku stoją trzy Panie nauczycielki. Przedszkolaki ustawione są na granatowym tle, na którym widnieje duży balonowy napis „KOCHANYM RODZICOM”, a pod nim kolorowe serduszka. Po prawej stronie przypięte jest słońce, a na środku duży balonowy, różowy motyl. Dzieci gotowe są do przedstawienia z okazji „Dnia Mamy i Taty”.
Czcionka:
A- A A+
„ Nic dwa razy się nie zdarza…”
 
      23 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr 8 odbyło się pożegnanie klas ósmych z okazji ukończenia szkoły. Uroczystość rozpoczęła msza św. w kościele parafialnym pw. św. Wojciecha i MB Częstochowskiej, po której wszyscy udali się do szkoły. Uczniowie, zaproszeni nauczyciele i rodzice spotkali się w sali gimnastycznej na akademii , podczas której Pani dyrektor Marta Habrat uhonorowała najwybitniejszych ósmoklasistów Statuetkami Złotej Tarczy Absolwenta. W tym roku w tym szacownym gronie znaleźli się: Anna Fornal, Maria Guzik, Hanna Kuźnar, Jagoda Staroń, Maja Tokarz, Paweł Domagalski, Szymon Koźba i Patryk Uliasz
Naszym „świeżo upieczonym” Absolwentom życzymy dalszego rozwoju, powodzenia, sukcesów w nowych szkołach oraz satysfakcji z podejmowanych działań.
 
 
<< Poprzedni wpis Następny wpis >>