Sukcesy wokalne naszych uczniów

Czcionka:
A- A A+

      Końcówka roku szkolnego to czas, w którym tradycyjnie odbywają się konkursy wokalne. Wśród triumfatorów tych wydarzeń – uczniowie Ósemki. 27 maja odbyła się ósma edycja Międzyszkolnego konkursu Piosenki Polskiej „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Nasza szkoła była reprezentowana przez Szymona Urbanka z klasy V c i Urszulę Wywiórską, uczennicę kl. V b. Szymon, zdobywca II miejsca, pięknie wykonał piosenkę Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha”. Z kolei Urszula oczarowała jury lirycznym utworem Sannah pt. „Projekt nieznajomy” i otrzymała III nagrodę.

W następnym tygodniu, 5 czerwca, do konkursowych zmagań przystąpili uczestnicy II Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Bajkowo – Filmowej. Tutaj swoje umiejętności prezentowały solistki z kl. V a: Hania Bacher i Milena Gonet. W kategorii „zespół” wystąpił kwartet Varia w składzie: Viktor Buczek, Jakub Jasionowski, Franciszek Paczosa oraz Filip Trznadel. Chłopcy brawurowo wykonali piosenkę „Neverending story” z repertuaru LImahla  i uzyskali III miejsce, a także wielki aplauz publiczności i rzesze fanek 😉

Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

 

<< Poprzedni wpis Następny wpis >>