Hania Jurewicz Mistrzynią Poprawnej Polszczyzny 2026!

Czcionka:
A- A A+

Z radością informujemy, że Hanna Jurewicz, uczennica klasy IIa, została laureatką 1. miejsca w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”, organizowanym przez Centrum Edukacji Humanistycznej LOGOS.

Nagrodą dla laureata 1. miejsca jest spersonalizowany, ręcznie kuty przez mistrza kowalstwa artystycznego pamiątkowy medal Mistrza Mowy Polskiej oraz dyplom.

Naszej Laureatce serdecznie gratulujemy dociekliwości poznawczej w zakresie świadomego posługiwania się poprawną polszczyzną. Życzymy również wytrwałości i dalszych sukcesów
w zgłębianiu wiedzy o języku polskim oraz w codziennej nauce.

Haniu, jesteśmy z Ciebie niezwykle dumni!

 

<< Poprzedni wpis